Agatas

Kolageno kaukės veidui

Kovojant už jaunystę ir grožį visos priemonės pateisinamos, ir viena iš jų – kolageno kaukės veidui. Kosmetikos gamintojai pasirūpino šiuolaikinėmis moterimis ir siūlo kolagenines kaukes, kurias labai paprasta naudoti namuose.

Kas yra kolagenas?

Kolagenas, pagal žodyną, yra siūlo pavidalo baltymas, vienas svarbiausių atraminių tarpląstelinės medžiagos baltymų jungiamuosiuose audiniuose ir epitelinio audinio pamatinėje membranoje. Kolagenos žmogaus kūne yra labai svarbus. Deja, su amžiumi kolageno sintezė organizme mažėja. Ir visų pirma nuo to kenčia oda: ji netenka savo tamprumo ir elastingumo, išsausėja, atsiranda raukšlės.

Dermatologai ir kosmetologai pastebi, kad kolagenas tepamas ant odos, negali patekti į giliuosius audinius. Esmė ta, kad kolageno molekulė yra per didelė, ji negali prasiskverbti ten, todėl negali paveikti natūralaus odos kolageno. Tad nepasitikėkite vien reklama. Vis dėl to kolageninės kaukės aktyviai veikia paviršinį odos sluoksnį – ir tai yra pasiekimas.

Kolageninių kaukių sudėtis

Augaluose kolageno nėra, todėl kaukės yra gaminamos iš gyvūnų odos ir žuvies. Žinoma tai, kad kolagenas sudaro maždaug trečdalį visų gyvūno baltymų ir yra labai svarbūs struktūrinis rišamosios medžiagos, odos, kaulų, sausgyslių elementas. Kolagenas, naudojamas kaukių gamyboje, savo struktūra labai artimas natūraliam žmogaus kolagenui.

Tiesa, kolagenas nėra vienintelis komponentas. Jų sudėtyje taip pat yra įvairūs aktyvūs priedai, kurie kaukei suteikia efektyvumo. Tarp ingredientų rasite vitaminų, vaistažolių ekstraktų, vaisinių rūgščių, natūralių eterinių aliejų, taip pat balinančių medžiagų. Dažnai siūlomas ir kolageno bei placentos kokteilis. Nuo to, kokie ingredientai bus kaukėje, priklausys ir procedūros efektyvumas. Pavyzdžiui, specialūs priedai nuims odos sudirgimą, pašviesins pigmentines dėmes arba pagerins veido spalvą.

Kaip veikia kolageno kaukės veido odą?

Gerina kraujo mikrocirkuliaciją viršutiniuose odos sluoksniuose;
Aktyvuoja medžiagų apykaitą;
Šalina toksinus;
Drėkina odą;
Išlygina mimikos raukšleles;
Greitina žaizdų gijimą ant odos;
Atstato odą po šveitimo;
Patempia odą.

Naudojimo taisyklės

Kolagenas gali būti miltelių pavidalu, prie kurio yra pridedamas aktyvus koncentruotas skystis. Prieš naudojant tokią kaukę reikės šiek padirbėti: miltelius ir skystį sumaišyti iki vienalytės masės, kol gausis konsistencija panaši į želė.

Dar vienas kolageno kaukių tipas – vienas populiariausių, kai kaukė padengta ant medžiagos pagrindo. Medžiaga primena servetėlę, iškirptą pagal veido formą su iškirptomis akimis. Kolageninės kaukės medžiagos įmirkytos specialiu skysčiu. Jos jau paruoštos naudojimui, reikia tik išimti iš pakuotės ir užsidėti ant veido.

Kolageno kaukes labai paprasta naudoti. Kiekviena moteris žino, kad kaukes reikia dėtis ant švarios odos. Prieš tai reikia labai kruopščiai nuvalyti makiažą ir bet kokius nešvarumus. Jei norite, kad procedūra būtų maksimaliai efektyvi, gali prieš tai nušveisti odą ir atlikti masažą. Šveitiklis gerai nuvalys suragėjusią odą, o lengvo masažo dėka pagerės kraujotaka.

Procedūros eiga

Jei jūsų kaukė yra miltelių pagrindu, būtinai perskaitykite instrukciją ir viską darykite pagal ją.

Vienalytę želė masę tepkite ant veido.

Jei kaukė bus ant medžiagos pagrindo, tuomet paruoštą servetėlę dėkite ant veido ir ant kaklo. Tokia kaukė primena drėgną kompresą.

Su kolageno kauke ant veido nereikėtų vaikščioti po butą, geriau pagulėkite. O maloni melodija leis atsipalaiduoti.

Kolageno kaukę reikėtų palikti 20-30 minučių.

Kaukės likučius nuvalyti servetėle, o likučius nuplauti šiltu vandeniu.

Baigiamasis procedūrų etapas – veidą ir kaklą patepti drėkinamuoju kremu.

Paskutiniai patarimai

Kolageninės kaukės tinka įvairiems odos tipams – tai dar vienas pliusas. Pagal savo odos tipą galima pasirinkti sau tinkamą, efektyvią kolageno kaukę. Nepaisant tipo, kaukė ir drėkina, ir stiprina, ir jaunina, ir regeneruoja odą, ir patempia, ir pašalina nuovargį.

Kosmetologai teigia, kad labai svarbu naudoti kolageno kaukes sausai ir vystančiai odai.

Tiesa, yra ir tam tikrų trūkumų. Šios kaukės negalima naudoti, jei yra įsiplėtęs uždegimas, pjūviai, išbėrimai, pasireiškusi alergija. Vos tik oda normalizuojasi, kolageno kaukę galima naudoti.

Daugiau informacijos:

TAIP PAT SKAITYKITE