Hempo

Į ką atkreipti dėmesį renkantis burnos priežiūros prietaisus?

Burnos irigatorius

Norite gražios šypsenos? Teks skirti laiko bei dėmesio savo burnos ertmei. Iki šiol gana gajus mitas, kad gražios ir sveikos šypsenos savininkai turi daug pinigų, tad gali kreiptis į profesionalus, kurie dirba lanksčiai bei naudodami inovatyvią įrangą. Taip, dalinai tai yra tiesa. Tačiau kur kas svarbiau yra paties žmogaus indėlis ir noras rūpintis savo sveikata.

Reikia kasdien skirti dėmesio savo burnos higienai. Tikrai taip. Ne tik dantims, tačiau visai burnos ertmei. Valyti du kartus per dieną, gerti daugiau vandens, vengti maisto, kuriame daug cukraus bei dažiklių, reguliariai lankytis pas specialistus profesionaliai burnos higienai bei įsigyti tinkamas burnos ertmės priežiūros priemones.

Šiuo metu priežiūros priemonių gausa tokia plati, kad sunku rasti geriausius. Verta tartis su burnos higienistais, kurie jums suteiks svarbiausią informaciją apie priežiūrą bei priemones. Šis straipsnis – mažas pagalbininkas, kuris padės suprasti – kokius niuansus reikia įvertinti.

Gamintojo žinomumas

Renkantis bet kokius burnos ertmės priežiūros prietaisus siūlome daugiau dėmesio skirti prekiniam vardui. Vieni – žinomesni, kadangi rinkoje jau labai seniai ir yra siejami su kokybe, kiti – mažiau žinomi, retai aptariami, kadangi (galbūt) gaminami iš prastos kokybės medžiagų. 

Gana daug informacijos apie konkretaus gamintojo produkcijos kokybę galima rasti įvairiuose internetiniuose forumuose. Juose žmonės linkę dalintis savo patirtimis. Skaitykite, domėkitės. Tai padės Jums susiaurinti paieškų ratą.

Klinikiniai tyrimai

Renkantis bet kokius su sveikata susijusius prietaisus – dantų šepetukus, irigatorius, masažuoklius ir t.t. būtinai domėkitės klinikiniais tyrimais, kurie buvo atlikti juos kuriant. Tai tarsi saugumo garantija, kad perkate tik naudą Jums suteikti galinčius daiktus. 

Tinkamai neištirta įranga, deja, gali padaryti ir žalos. Galiausiai, atminkite, kad prietaisai vizualiai gali būti panašūs, tačiau jų galimybės – skirtis ženkliai. Plačiau apie konkretaus gaminio klinikinius tyrimus informacijos ieškokite gamintojo internetiniame puslapyje. Jeigu tokios informacijos nėra – geriau tokius gaminius apeiti.

Sertifikavimas

Dar vienas kokybės garantas – gaminio sertifikavimas. Jis gaunamas laikomasi atitinkamų gana griežtų reikalavimų. Nepirkite daikto, kuris nėra sertifikuotas. Tikėtina, kad jis ne tik tinkamai neatliks funkcijos, kuri žadama, tačiau ir gali greitai sugesti.

Garantija prietaisui

Perkant sveikatos įrangą būtina kuo detaliau domėtis ir garantijomis. Jos gali būti dviejų tipų. Pirmiausia – prekės grąžinimo garantija, jeigu bus gauta ne visai tai, kas žadama. O antra – prekės sutvarkymo garantija, jeigu pasitaikys gamyklinis brokas. Kiekvienas gamintojas ir pardavėjas teikia individualias, jo sukurtas garantijas, tad domėkitės asmeniškai, įsiskaitykite į pirkimo-pardavimo sutartis.

Konkretus prietaisas

Galiausiai, burnos priežiūros priemonių gausa yra labai plati, tad  susipažinkite, nepirkite impulsyviai. Pavyzdžiui, šiuo metu tradicinius dantų šepetukus dažniausiai keičia elektriniai, o dantų pastą, kuri turi balinamąjį poveikį – tokios, kuriose mažiau fluoro ir apskritai – sudėtis labai ekologiška.

Ypač dėmesio verti irigatoriai. Anksčiau buvo girdima, kad jie labiausiai tinka asmenims, kurie turi implantų ar nešioja breketus. Šiuo metu odontologai juos rekomenduoja visiems, kurie nori profesionaliai rūpintis savo dantimis namuose. Kaip išsirinkti irigatorių? Pirmiausia nuspręskite dėl tipo. Rinkoje siūlomi stacionarūs arba nešiojami. Priklausomai nuo to kinta prietaiso energijos išgavimo būdas. Vertinkite, kokius vandens purškimo režimus turi irigatorius. Daugeliui patinka tokie, kurie turi daugiau vandens srovės purškimo lygių: nuo tokių, kurie tik valo iki tokių, kurie masažuoja, balina arba yra tinkami vaikams. Žiūrėkite, koks yra vandens talpos dydis („rankinių“ modelių vandens talpa dažniausiai varijuoja nuo 120ml (per mažas) iki 350 ml. (prietaisas tampa per sunkus), pats optimaliausias yra apie 200ml(patogiausias manevruoti palei dantukus, nes nėra per sunkus), vertinkite, kokie antgaliai yra pridedami ir t.t. Stacionarių irigatorių(patogiausi naudoti) vandens talpa dažniausiai apie 600ml, beto manevruoti palei dantukus laikant rankoje stacionaraus irigatoriaus rankenėlę yra patogiau, nei naudotis rankiniu irigatoriumi, ypač kai reikia pasiekti krūminius dantukus.

Jeigu Jus domina irigatorius – Oficialūs Waterpik atstovai Baltijos šalyse suteiks nemokamas bei išsamias konsultacijas, kurios pagreitins tinkamiausio prietaiso pasirinkimą ir padės išsirinkti saugų, klinikiniais tyrimais rezultatus, bei irigatoriaus saugumą naudoti užtikrinantį irigatorių. 

TAIP PAT SKAITYKITE